Home Park Dla Firm Galeria Kontakt
Vouchery
Mapa

Zdjęcia i video:

Quady i Buggy

Quady i Buggy

Quady i Buggy

Buggy i Quady

 

  BUGGY & QUADY

Proponujemy Ci przejażdżkę terenowym czterokołowcem marki Honda. Jego moc i specjalna konstrukcja poniesie Cię po specjalnie przygotowanym torze, po błocie, piasku, żwirze...

Do dyspozycji klientów są pojazdy o pojemności
od 250 cm do 700 cm renomowanych firm.

Tor przeprawowy - tor został przygotowany z myślą o początkujących jak i średniozaawansowanych kierowcach. Trasa dla początkujących prowadzi przez teren zalesiony, na którym znajdują się ostre zakręty, trawersy i garby, które uczą techniki pokonywania terenu. Trasa dla średniozaawansowanych prowadzi przez wąwóz pełen błota, trawesów i ostrych zakrętów.

Safari - dla zaawansowanych i chcących poczuć smak przygody proponujemy safari z instruktorem. Możliwości terenowe Centrum Adrenaliny pozwalają na przeprowadzenie safari o różnym stopniu trudności. Dla lubiących piękne krajobrazy i przyrodę przygotowaliśmy trasy turystyczne. Dla lubiących walkę w pocie czoła z quadem zanurzonym  w błocie, przygotowaliśmy przeprawowe odcinki przez bagna. Podczas safari nasi doświadczeni instruktorzy przekazują cenną wiedzę z zasad poruszania się pojazdem buggy oraz na quadzie.

Szkolenie - dla chcących poprawić swoją technikę jazdy lub planującym zakup własnej maszyny,  proponujemy szkolenie terenowe z instruktorem.

 
Pokażemy Ci że to "niezła jazda" i daje dużo radości.

 

 

Więcej informacji o naszych BUGGY na www.buggy.waw.pl
Poduszkowce
SegWay
Rally Cross
Buggy & Quady
Terenowe 4x4
Poweriser
Motolotnie
Helikoptery
Kaskaderka
Paintball & ASG
Militaria
Team Building
Park linowy
Rowery atrakcjeeciwskrętne
Zorbing
Golf
Karczma i catering
Atrakcje dla dzieci
CENTRUM ADRENALINY 25 km od Janek | tel. +48 22 213 92 70, +48 22 213 92 72 | kom. +48 506 089 269, +48 501 035 045 | GPS: 51° 55` 40" N, 20° 40` 40" E | przygoda@centrumadrenaliny.pl

© Bartosz Majdański, 2010r.
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl