Home Park Dla Firm Galeria Kontakt
Vouchery
Mapa

Zdjęcia i video

4helikoptery

 

robinsonR44

 

event dla pracownikow

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Helikoptery i wiatrakowce to nowa atrakcja w Centrum Adrenaliny.

Proponujemy skorzystanie z  powietrznych wrażeń na imprezach integracyjnych.
Już dla grupy liczącej  30 - 50 osób przygotujemy pełen wrażeń scenariusz podczas którego każdy spędzi kilka minut w powietrzu.

Lot helikopterem to doznanie zdecydowanie odmienne od lotu samolotem, czy motolotnią. Ryk silnika, znaczne przeciążenia i przede wszystkim możliwości, które pozwalają mu poruszać się o  dynamicznie zarówno w pionie jak i poziomie.

Lot Robinsonami R44 oraz wiatrakowcami Xenon poprzedzony jest krótkim zapoznaniem ze statkiem powietrznym oraz zasadami bezpieczeństwa. Instruktaż obejmuje zapoznanie się z przyrządami pokładowymi, działaniem sterów, zasadami łączności w kabinie, podstawowymi osiągami.

Kilkunastominutowy lot obejmuje przelot do strefy ćwiczeń, w której śmigłowiec lub wiatrakowiec wykonuje podstawowe manewry takie jak start, lądowanie, lot po prostej, zmiany wysokości lotu, zakręty, a w przypadku lotu śmigłowcem — lądowanie w terenie przygodnym, loty bokiem, do tyłu, niskie i wysokie zawisy no i oczywiście wspaniałe zdjęcia terenu naszego parku z powietrza.

Poduszkowce
SegWay
Rally Cross
Buggy & Quady
Terenowe 4x4
Poweriser
Motolotnie
Helikoptery
Kaskaderka
Paintball & ASG
Militaria
Team Building
Park linowy
Rowery atrakcjeeciwskrętne
Zorbing
Golf
Karczma i catering
Atrakcje dla dzieci
CENTRUM ADRENALINY 25 km od Janek | tel. +48 22 213 92 70, +48 22 213 92 72 | kom. +48 506 089 269, +48 501 035 045 | GPS: 51° 55` 40" N, 20° 40` 40" E | przygoda@centrumadrenaliny.pl

© Bartosz Majdański, 2010r.
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl