Home Park Dla Firm Galeria Kontakt
Vouchery
Mapa

Zdjęcia i video:

Karczma i catering

Karczma i catering

Karczma i catering

Karczma i catering

Karczma i catering

Karczma i catering

 

  KARCZMA & CATERING

Gastronomia w Parku:

Dla grup zorganizowanych
szeroka gama propozycji cateringowych do ustalenia.
Nakarmimy tak jedną jak i tysiac osób!

Zapraszamy i smacznego! 

 

Atrakcje Wieczorne - Poker:
Poker to gra umiejętności. Licznych graczy z całego świata łączy pasja oraz zamiłowanie do emocji związanych z rywalizacją. Jako gra umysłowa zaliczona do grona rodziny sportów olimpijskich poker przyciąga przedstawicieli najróżniejszych grup społecznych i wiekowych. Rozgrywka pokerowa to sprawdzian kwalifikacji i charakteru oraz znakomita okazja do spotkań w gronie przyjaciół i współpracowników.

Rozwój pokera w Polsce jest obecnie bardzo dynamiczny. Coraz częściej odbywają się u nas turnieje i duże pokerowe eventy ze światowych serii. Dzięki organizowanym przez PG Promotion imprezom takim jak szkolenia pokerowe, turnieje czy wyjazdy z elementami pokera również Państwo będą mieli okazję przekonać się o atrakcyjności tej gry i powiększyć grono jej fanów. Ta rozrywka to idealny sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków i jednoczesne sprawdzenie swojej odporności na stres i udzielające się emocje w zupełnie nowych okolicznościach. Nasze szkolenia sprawią, że takie terminy jak oddsy, allin, short stuck czy continuation bet przestaną być tajemnicą.

 

 

Poduszkowce
SegWay
Rally Cross
Buggy & Quady
Terenowe 4x4
Poweriser
Motolotnie
Helikoptery
Kaskaderka
Paintball & ASG
Militaria
Team Building
Park linowy
Rowery atrakcjeeciwskrętne
Zorbing
Golf
Karczma i catering
Atrakcje dla dzieci
CENTRUM ADRENALINY 25 km od Janek | tel. +48 22 213 92 70, +48 22 213 92 72 | kom. +48 506 089 269, +48 501 035 045 | GPS: 51° 55` 40" N, 20° 40` 40" E | przygoda@centrumadrenaliny.pl

© Bartosz Majdański, 2010r.
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl