Home Park Dla Firm Galeria Kontakt

VOUCHERY:

Poduszkowce Segwaye Buggy Poweriser Samochody Pakiety
Vouchery
Mapa

  voucher NAUKA LOTU: 610zł KUP

 

WsiądĽ po raz pierwszy w życiu za kierownicę poduszkowca i poczuj jak unosisz się 20 cm nad ziemią na poduszce powietrznej. Potem dodaj gazu i poczuj adrenalinę wchodząc w zakręty z dużą prędkością. 

To jedyny sposób aby poruszać się po trawie, śniegu, piasku bez kół. Poczuj zasady fizyki na sobie. Poduszkowców nie da się ich porównać z innym pojazdami. Wykorzystując poduszkę powietrzną poruszają się nad każdym  terenem na wysokości kilkunastu centymetrów.

Nauka Poduszkowce Nauka Poduszkowce Nauka Poduszkowce

 

W pakiecie zawarte jest: (odpowiednie środki zabezpieczenia osobistego, drobny poczęstunek i napoje , przepiękny 20 ha teren naszego ośrodka oraz duża dawka adrenaliny) 
 

  voucher EXTREMALNA PRZYGODA NA PODUSZCE woda i ląd oraz wyścig po torze: 1599zł KUP

Po pierwsze… Nauka lotu
Po drugie… Wyścigi na torze
Po trzecie… Adrenalina na wodzie
I po czwarte…

Jeżeli szukasz naprawdę dużych wrażeń i mnóstwa adrenaliny, to dobrze trafiłeś.
Jeżeli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę na lądzie i wodzie oraz specjalnie przygotowanym dla poduszkowców torze w naszym Centrum Adrenaliny ZAPRASZAMY!! 

3xPoduszkowce 3xPoduszkowce 3xPoduszkowce 

Poduszkowce to niecodzienne pojazdy ze względu na ich sposób poruszania oraz możliwości. Nie da się ich porównać z innym urządzeniami. Wykorzystując poduszkę powietrzną poruszają się nad każdym  terenem na wysokości kilkunastu centymetrów.

Chcemy zapewniać naszym klientom doznania nowe, wzbudzające emocje. Pragniemy zaproponować Ci coś niezwykłego – voucher 3 x poduszkowce.

Oferujemy Ci UNIKALNE I EKSCYTUJˇCE doświadczenia z lotu poduszkowcem.

3xpoduszkowce

Teraz dzięki nam każdy ma możliwość przeżywania emocji jakie towarzyszą za sterami poduszkowca. Specjalnie przygotowany trawiasty teren do lotów umożliwia praktyczną naukę podstaw pilotażu poduszkowców na lądzie oraz wyścig na torze . Na specjalnie przygotowany teren wodny każdy może sprawdzić w praktyce niesamowite możliwości poduszkowców i zaznać dużych prędkości przy naprzemiennym locie po plaży i wodzie.

3xPoduszkowce 3xPoduszkowce 3xPoduszkowce

Nasza oferta obejmuje ekstremalny kurs pilotażu poduszkowca dla każdego w oddalonym 40 km od Warszawy Centrum Adrenaliny. Przestrzeń, las, spokój, świeże czyste powietrze to właśnie sceneria Centrum Adrenaliny- położony wśród lasów, rozległy, przepiękny 20 hektarowy, ogrodzony teren ze stylową karczmą jest naszą główną bazą. Gwarantujemy, że odpoczniesz od zgiełku miasta i zaznasz emocji jakie tylko my możemy zapewnić!!

Węcej informacji o naszych poduszkowcach: www.poduszkowce.pl

 

   voucher EKSPEDYCJA WISŁˇ WARSZAWA–KAZIMIERZ DOLNY: 3899zł KUP

Ekspedycja Wisła

 

Po więcej zdjęć z naszych wypraw zapraszamy na:

www.poduszkowcem.pl

 

 

UWAGA - OFERTA SPECJALNA:

--------------------------------------------------- voucher przelot Wisłą:  349 zł ---------------------------------------------

Warszawa z perspektywy rzeki, zostań pasażerem poduszkowca i podróżuj 10 razy szybciej niż tramwajem wodnym. Przygoda którą na długo zapamiętasz. Wleć poduszkowcem na plażę - tego nie zrobi skuter wodny. 20-30 minut z zabawy z poduszkowcem dla 1 osoby. Zpewniamy unikalne wrażenia!

lub lot 10 okrążeń na naszym torze w ośrodku

Poduszkowce
SegWay
Rally Cross
Buggy & Quady
Terenowe 4x4
Poweriser
Motolotnie
Helikoptery
Kaskaderka
Paintball & ASG
Militaria
Team Building
Park linowy
Rowery atrakcjeeciwskrętne
Zorbing
Golf
Karczma i catering
Atrakcje dla dzieci
CENTRUM ADRENALINY 25 km od Janek | tel. +48 22 213 92 70, +48 22 213 92 72 | kom. +48 506 089 269, +48 501 035 045 | GPS: 51° 55` 40" N, 20° 40` 40" E | przygoda@centrumadrenaliny.pl

© Bartosz Majdański, 2010r.
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl