Home Park Dla Firm Galeria Kontakt

VOUCHERY:

Poduszkowce Segwaye Buggy Poweriser Samochody Pakiety
Vouchery
Mapa

Motolotnia 299 zł - 20 min z instrukarzem

 

 

NOWO¦Ć - voucher na MOTOLOTNIĘ:

Atrakcja skierowana dla amatorów powietrznej przygody. Uczucie wolności, zapierajace dech widoki z lotu ptaka i duża dawka adrenaliny. Pakiet obejmuje wstęp od doświadczonego pilota/instruktora dotyczący zasad bezpieczeństwa. Niezapomniany start i lądowanie na terenie Centrum Adrenaliny. Koniecznie weĽcie aparat - napewno się przyda. 

------------------- pakiet 20 minut z motolotnią dla 1 osoby: 299 zł -----------------------------

 

 

voucher ZORBINGOWY

Zabawa w świetlnej dwuosobowej kuli sferycznej, świetna ekstremalna atrakcja dla całej rodziny. Pobaw się na trawie, na piasku i wodzie. Zrób wspaniałe zdjecia. Nasza kula jest dobrze widoczna także wieczorem, dzięki wbudowanym diodom LED.

------------------- pakiet 20-30 minut z ZORBˇ dla 1 osoby: 99 zł --------------------------------

Uwaga: Zajęcia odbywają się w grupach. Może wystapić konieczność oczekiwania na swoja kolejność.

Kula jest dwuosobowa.

 

 

 voucher 3 ATRAKCJE W PAKIECIE: 728zł KUP

Pakiet 3 atrakcji

Potrójna dawka wrażeń - 3 emocjonujące urządzenia. Gratka dla miłośników nowych technologi i nietypowych pojazdów.

 

 Po pierwsze – Buggy

Niezapomniane doznania, szalona zabawa, wzrost adrenaliny – to wszystko macie w pakiecie w konfrontacji z mechanicznym potworem, jakim jest Buggy. Mała klatka na kółkach to terenowa zabawka przystosowana do jazdy we dwoje. Oba siedzenia wyposażono w czteropunktowe pasy bezpieczeństwa, ponadto pasażerów ochrania masywny stelaż, co pozwala zapomnieć o większości niebezpieczeństw czyhających podczas off-roadowych wywijasów. Proponujemy Wam emocjonującą, 40-minutową jazdę tym wyjątkowym pojazdem po specjalnie przygotowanym torze.

Po drugie – Segway

Jeżdżą na nim policjanci i gwiazdy show-biznesu. Jest bardzo zwrotny, szybki i niezwykle widowiskowy – a w dodatku idealny dla osób w każdym wieku. O czym mowa? Oczywiście o Segwayu – dwukołowym cacuszku, które zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. To prawdziwy pojazd przyszłości – zasilany ekologiczną baterią i poruszający się dzięki mechanizmowi żyroskopowemu. Teraz możecie zapoznać się z jego możliwościami – w dodatku w terenowej wersji X2 – podczas 40-minutowej nauki.

 

Po trzecie – Powerizer

To odlotowe urządzenie nazywane jest przez niektórych „skaczącymi szczudłami” lub „siedmiomilowymi butami”. Tajemnica Powerizera kryje się przede wszystkim w specjalnej płaskiej sprężynie, która ugina się dzięki ciężarowi ciała i pędowi, a następnie oddaje użytkownikowi ich energię w postaci siły wybicia. Skok na Powerizerze można porównać ze skokiem na trampolinie – z tą jednak różnicą, że na Powerizerze możesz poruszać się nie tylko w górę i w dół, ale również do przodu! Dzięki „skaczącym szczudłom” możecie biec z prędkością 30 kilometrów na godzinę, skakać nawet 2 metry w górę i robić 3-metrowe kroki!

 

UWAGA: Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - rezerwacje: vouchery@centrumadrenaliny.pl

 

  

Poduszkowce
SegWay
Rally Cross
Buggy & Quady
Terenowe 4x4
Poweriser
Motolotnie
Helikoptery
Kaskaderka
Paintball & ASG
Militaria
Team Building
Park linowy
Rowery atrakcjeeciwskrętne
Zorbing
Golf
Karczma i catering
Atrakcje dla dzieci
CENTRUM ADRENALINY 25 km od Janek | tel. +48 22 213 92 70, +48 22 213 92 72 | kom. +48 506 089 269, +48 501 035 045 | GPS: 51° 55` 40" N, 20° 40` 40" E | przygoda@centrumadrenaliny.pl

© Bartosz Majdański, 2010r.
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl