Home Park Dla Firm Galeria Kontakt

PAKIETY:

Motoryzacyjny Ekstremalny Piknikowy Integruj zespół
Vouchery
Mapa

Impreza firmowa, piknik, team building, przygoda?
Integracja, motywacja, rywalizacja czy tylko dobra zabawa?

 

Poznaj nas i nasze miejsce!

  • 20 hektarówa własnego terenu
  • Rozbudowana infrastruktura Parku
  • Stałe, profesjonalnie przygotowane atrakcje
  • Kompleksowa obsługa firm
  • Przygotowane niebanalne scenariusze imprez
  • Wiele zrealizowanych imprez
  • Doświadczenie w realizacji imprez od 1 do 3000 osób
  • Otwarte umysły i serce do tej pracy!

  PIKNIKI

Rozmiary terenu i dostępna infrastruktura pozwalają na zrealizowanie złożonych programów dla nawet bardzo licznych grup. W niewielkim oddaleniu odbywają się zabawy dla dzieci, zlokalizowane są miejsca piknikowe pozwalające na swobodny wypoczynek i mają miejsce emocjonujące zadania offroadowe czy wysokościowe. Czyli właściwie dla każdego coś miłego. Sieć partnerów parku zapewnia również możliwość wzbogacenia wydarzenia o np.: występy artystyczne.

 

  IMPREZY INTEGRACYJNO - MOTYWACYJNE DLA PRACOWNIKóW

W ofercie znajdują się programy rozwojowe skierowane do pracowników firm. Precyzyjnie opracowane i prowadzone przez doświadczonych trenerów scenariusze gwarantują rozwój kompetencji uczestników w obrębie pracy zespołowej, rozwiązywania problemów, komunikacji. Pozwalają sprawdzić zespół w działaniu, umocnić jego struktury i zmotywować pracowników do wytężonej pracy na rzecz wspólnych sukcesów. Wypracowane w ten sposób zachowania łatwo dają się przeszczepić na grunt pracy zawodowej i gwarantują zwiększoną efektywność organizacji.

 

  SZKOLENIA

Na terenie parku znajduje się przestronna sala wyposażona odpowiednio dla przeprowadzania różnego typu szkoleń. Przekładanie praktyki na teorię staje się znacznie efektywniejsze, gdy zwieńczą je i uzupełnią atrakcje w terenie.

 

  SPOTKANIA BIZNESOWE

Na terenie parku odbywają się spotkania branżowe osób działających w różnych obszarach biznesu. To doskonałe miejsce do swobodnej wymiany doświadczeń w nieformalnych i niezobowiązujących okolicznościach przyrody.

 

  IMPREZY DLA KLIENTóW

W ofercie znajdują się imienne zaproszenia uprawniające okazicieli do korzystania z atrakcji parku. Stanowi to doskonałe narzędzie dla firm chcących w ciekawy sposób docenić swych stałych klientów. Zaproszenia takie są częstokroć realizowane w ramach specjalnie przygotowanych i przeprowadzanych imprez.

 


Ilość atrakcji jaką oferujemy, pozwala na zrealizowanie dosłownie każdego pomysłu, nasze sprawdzone scenariusze moga być podstawą do stworzenia niepowtarzalnej imprezy, o ktorej Wasi pracownicy długo będą rozmawiać w oczekiwaniu na kolejny raz.

Jesli myślisz o organizacji imprezy, przedstaw nam swój pomysł lub zapytaj o nasz i zróbmy to razem. Zadbamy o to by na imprezie Twojej firmy, jedynym zmartwieniem było to, czy wystarczy Wam sił do końca zabawy...

Cała reszta to już nasze zadanie.

 

  Zaufali nam...

Roche Polska, Reiffaisen Bank Polska, Reiffeisen Leasing,
Basell Orlen Polyolefins, Pepsico, Danfoss, Geze sp. z o.o.

Rekomendacje dostępne na życzenie.

 

Kreatywne Agencje Eventowe zachęcamy do wspólnego wykorzystania potencjału możliwości!

Poduszkowce
SegWay
Rally Cross
Buggy & Quady
Terenowe 4x4
Poweriser
Motolotnie
Helikoptery
Kaskaderka
Paintball & ASG
Militaria
Team Building
Park linowy
Rowery atrakcjeeciwskrętne
Zorbing
Golf
Karczma i catering
Atrakcje dla dzieci
CENTRUM ADRENALINY 25 km od Janek | tel. +48 22 213 92 70, +48 22 213 92 72 | kom. +48 506 089 269, +48 501 035 045 | GPS: 51° 55` 40" N, 20° 40` 40" E | przygoda@centrumadrenaliny.pl

© Bartosz Majdański, 2010r.
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl