Home Park Dla Firm Galeria Kontakt

PAKIETY:

Motoryzacyjny Ekstremalny Piknikowy Integruj zespół
Vouchery
Mapa

Pakiet Motoryzacyjny

Dzięki pakietowi motoryzacyjnemu, możesz zapewnić swoim pracownikom niesamowite doznania za kółkiem. Jest to oferta przeznaczona nie tylko dla pracowników zainteresowanych tematyką motoryzacyjną, dla osób, dla których rajdy samochodowe to tylko jeden z tematów wiadomościach sportowych, a nawet dla osób… nieposiadających prawa jazdy !!

 

 

 

W pakiecie motoryzacyjnym, znajdziecie Państwo między innymi:

 

Rally Cross:

  • tor szutrowy jazda dowolna
  • tor szutrowy jazda z instruktorem
  • tor szutrowy jazda na czas
  • elementy jazdy defensywnej: zawracanie rajdowe praktyczne prowadzenie pojazdu mustang, corvette, subaru impreza ST

Buggy oraz Quady

  • Tor przeprawowy - tor został przygotowany z myślą o początkujących jak i średniozaawansowanych kierowcach. Trasa dla początkujących prowadzi przez teren zalesiony, na którym znajdują się ostre zakręty, trawersy i garby, które uczą techniki pokonywania terenu. Trasa dla średniozaawansowanych prowadzi przez wąwóz pełen błota, trawesów i ostrych zakrętów.
  • Safari - dla zaawansowanych i chcących poczuć smak przygody proponujemy safari z instruktorem. Możliwości terenowe Centrum Adrenaliny pozwalają na przeprowadzenie safari o różnym stopniu trudności. Dla lubiących piękne krajobrazy i przyrodę przygotowaliśmy trasy turystyczne. Dla lubiących walkę w pocie czoła z quadem zanurzonym  w błocie, przygotowaliśmy przeprawowe odcinki przez bagna. Podczas safari nasi doświadczeni instruktorzy przekazują cenną wiedzę z zasad poruszania się pojazdem buggy oraz na quadzie.
  • Szkolenie - dla chcących poprawić swoją technikę jazdy lub planującym zakup własnej maszyny,  proponujemy szkolenie terenowe z instruktorem.

 

Samochody 4x4

  • Tor -  z myślą o początkujących amatorach jazdy terenowej przygotowalismy tor, na którym można spróbować  jazdy w każdym terenie. Ostre podjazdy i zjazdy, strome trawersy oraz przeprawy błotne sprawiają, że przejazd dostarcza wielu emocji i wrażeń.
  • Safari - dla zaawansowanych i chcących poczuć smak przygody proponujemy safari z instruktorem. Możliwości terenowe Parku Przygody pozwalaja na przeprowadzenie safari o różnym stopniu trudności. Dla lubiących piękne krajobrazy i przyrodę przygotowaliśmy trasy turystyczne. Dla lubiących walkę w pocie czoła z samochodem utopionym w błocie, gdzie niezbędne jest użycie wyciągarki, przygotowaliśmy przeprawowe odcinki przez bagna i rzeczki. Podczas safari nasi doświadczeni instruktorzy przekazują wiedzę z zasad jazdy w ciężkim terenie.
  • Szkolenie - dla chcących poprawić swoją technikę jazdy,  nauczyć się pokonywać strome podjazdy, przejazdy przez piach oraz trawersy, proponujemy szkolenie z instruktorem na specjalnie przygotowanym  torze.

 

Pakiet motoryzacyjny można również przystosowywać zgodnie z Państwa oczekiwaniami i preferencjami. Nasi instruktorzy i animatorzy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zadbają nie tylko o Państwa zabawę, ale również o Państwa bezpieczeństwo

Poduszkowce
SegWay
Rally Cross
Buggy & Quady
Terenowe 4x4
Poweriser
Motolotnie
Helikoptery
Kaskaderka
Paintball & ASG
Militaria
Team Building
Park linowy
Rowery atrakcjeeciwskrętne
Zorbing
Golf
Karczma i catering
Atrakcje dla dzieci
CENTRUM ADRENALINY 25 km od Janek | tel. +48 22 213 92 70, +48 22 213 92 72 | kom. +48 506 089 269, +48 501 035 045 | GPS: 51° 55` 40" N, 20° 40` 40" E | przygoda@centrumadrenaliny.pl

© Bartosz Majdański, 2010r.
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl