Home Park Dla Firm Galeria Kontakt

PAKIETY:

Motoryzacyjny Ekstremalny Piknikowy Integruj zespół
Vouchery
Mapa

Integruj zespół

 

Pakiet integracyjny, oferowany przez centrum adrenaliny to idealne rozwiązanie dla pracodawców, którzy poszukują rozwiązań podnoszących zgranie zespołu oraz motywację pracowników oraz ich zdolności do działania w zespole. Dzięki naszej ofercie, połączyć można przyjemne z pożytecznym, ponieważ w pakiecie integracyjnym łączymy dobrą zabawę ze szkoleniami motywacyjnymi i integracyjnymi.

 

 

 

W skład pakietu integracyjnego wchodzą usługi, takie jak:

 

  • Paintball & ASG
  • Team Building (m.in.: narty wieloosobowe, turniej piłki plażowej, scenariusze integracyjne)
  • Szkolenia motywacyjne
  • Park linowy (zabawa w grupach)

 

Pakiet integracyjny można również przystosowywać zgodnie z Państwa oczekiwaniami i preferencjami. Nasi instruktorzy i animatorzy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zadbają nie tylko o Państwa zabawę, ale również o Państwa bezpieczeństwo.

Imprezy integracyjne są idealnym dla firm i ich działów motywatorem swoich pracowników oraz spoiwem w budowanie mocnych zespołów. W Stanach Zjednoczonych, jednym z najbardziej popularnych ćwiczeń integracyjnych są akrobacje w parku linowym. Oczywiście niejednokrotnie po zwinnych excesach następuje rozluĽnienie kontaktów towarzyskich, wieczorne laudacje zaś kończą się różnie.. I tak np. powszechnie nielubiana „nowoawangardowa klempa” okazuje się spragnioną wrażeń metresą.

Ale wróćmy do samych ćwiczeń: chwila nieuwagi na linie i miła koleżanka uraczy nas grawitacyjną kształtną cielesnością. Wadliwe działanie błędnika i chwilowa dziura w logice balansowania, w połączeniu ze zdolnościami kognitywnymi i szacunkiem dla własnej osoby daje piorunującą mieszankę póĽniej. Tak się buduje więzi i kruszy bariery. Wiele firm skorzystało z tego rodzaju ćwiczeń, aby zmotywować pracowników do lepszej pracy w zespole. My staramy się by wybrane liny po których stąpają nasze damy miały niższą sprężystość i mniejszy naciąg sprzyjając w ten sposób zasadzie powszechnego ciążenia. Pamiętajmy, że zgrany zespół to min dwojga nieskrępowanych wobec siebie ludzi. Rośnie ich samoocena, wykazują się doskonałym poczuciem humoru, na światło dzienne wychodzi również pozazawodowa błyskotliwość i ukryte talenty.


Team Building i wydarzenia


Korporacje wykorzystują ćwiczenia integracyjne dla motywacji pracowników przez wiele lat. Jakie są korzyści?
Otóż z całym szacunkiem dla wszystkich, w większości przypadków uczestnikami naszych imprez, są osoby nieskomplikowane, o poziomie inteligencji oscylującym wokół średniej "krajowej". Wynosi on ok 94, co jest powiedzmy tak sobie. Nie znaczy to, że nie należy wysłuchać zdania korporacyjnej watahy, wręcz przeciwnie, warto i trzeba, ale... No właśnie - koniecznie w połączeniu z rozrywką na powietrzu przy buggy, rowerach przeciwskrętnych czy parku linowym.
Wyrzygiwanie niestrawnego słowotoku, piski wrzaski i chichy – to doskonały rudyment ku bliższemu poznaniu i katechizm zbliżenia, a że trzaśnie czasem przy tym moralny kręgosłup – nie szkodzi ..


Te ćwiczenia budują zaufanie
Tak trochę poważniej: W większości ćwiczeń integracyjnych, trzeba zdawać sobie sprawę, że można polegać na innych.

Ćwiczenia aktywizują relacje
Większość dni pracownicy siedzą w biurze i mogą mieć trochę czasu na poznanie siebie. Podczas tych ćwiczeń integracyjnych, mogą rozmawiać o ich życiu prywatnym, pasjach np. gobelinach czy kinie offowym. Powłóczysty wzrok czasem zbłądzi, w przypływie luzu biesiadnicy mówią chętniej i więcej o sobie.

Doświadczenie buduje morale
Radość jaka towarzyszy powrotom do pracy po team buildingowych ekscesach maluje się na licach jeszcze długo, zaś dzielenie się opowieściami z imprez wywołuje błogostan samozachwytu z trzpiotowatości po idyllicznych wszeteczeństwach.

Budowanie zespołu zwiększa produktywność
Sprawny i dziarski etatowiec będzie swój boski wizerunek usiłował utrzymać także w godz. pracy przez cały szereg wartości godnościowych. Ergonomia ruchów objawi się płynnością promieniującą na jednostki zespołu, co bezpośrednio przedłoży się na wydajność w ujęciu procesów wytwórczych przedsiębiorstwa.

Pamiętać należy, że żadne z technik motywacji nie odniosą skutku, jeżeli nie zagwarantujemy minimum bodĽców wpływających na jakość i zadowolenie z pracy. Najgorsze co może się przytrafić to apatyczny szef, którego uwiąd i dystans demotywują do efektywnej pracy i ujmują wszystko co aktywizuje do działania. Tak to już jest, że w zarządzaniu motywacja wyraża się umiejętnością połączenia celów poszczególnych pracowników z celami przedsiębiorstwa.Podsumowując:

Potrzebne jest skuteczne kreowanie takiej strategii motywowania, która obejmie w swym zakresie zarówno otoczkę materialną i nieprzeliczalną. Jest to dość złożone zadanie, gdyż każdy człowiek jest inny i ma różne pragnienia.

Poduszkowce
SegWay
Rally Cross
Buggy & Quady
Terenowe 4x4
Poweriser
Motolotnie
Helikoptery
Kaskaderka
Paintball & ASG
Militaria
Team Building
Park linowy
Rowery atrakcjeeciwskrętne
Zorbing
Golf
Karczma i catering
Atrakcje dla dzieci
CENTRUM ADRENALINY 25 km od Janek | tel. +48 22 213 92 70, +48 22 213 92 72 | kom. +48 506 089 269, +48 501 035 045 | GPS: 51° 55` 40" N, 20° 40` 40" E | przygoda@centrumadrenaliny.pl

© Bartosz Majdański, 2010r.
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl