Home Park Dla Firm Galeria Kontakt
Vouchery
Mapa

Zdjęcia i video:

Paintball

Paintball

Paintball

Paintball

  PAINTBALL & ASG

KONKURENCJE STRZELECKIE PAINTBALL
oraz ASG (air soft gun)

 

PAINTBALL:
Oddział wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt wyrusza do walki.
Wiele ciekawych scenariuszy gier w paintball można zrealizować na naszym polu do gry. 

WyobraĽ sobie:
Pole gry. Zajmujesz wyznaczoną pozycję. Pada sygnał. Gra się rozpoczęła. Biegniesz. Nie słyszysz nic poza własnym, szybkim oddechem. Maska ogranicza pole Twojego widzenia. Emocje są coraz większe. Nie wiesz czego się spodziewać po przeciwnikach. Nie wiesz gdzie się ukryli.I nagle słyszysz obok siebie świst. Kula prawie otarła się o Twoje ramię.Chwilę po niej następna, jeszcze bliżej. Przylegasz do drzewa. Widzisz go. Ukrywa się za murem. Markerem namierzasz rywala. Celujesz. Strzelasz.
Dobrze, że to tylko zabawa... Osoba naznaczona farbą odpada z gry.
 

STRZELNICA:
Strzelectwo jest świetną zabawą dla każdego i w każdym wieku.
Strzelanie odbywa sie na wyznaczonej strzelnicy pod okiem instruktora.Każdy może sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie.

WIATRóWKI:
Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 stanowiska.  Wiatrówki jakie proponujemy to: karabinki oraz pistolety. Podczas zabawy można sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie. Tarcze ustawione wróżnych rodzajach trudności.

ŁUKI:
Łucznictwo to starodawna umiejętność, znana w każdej krainie, na każdym z kontynentów. Profesjonalizm w strzelaniu z łuku zapewniał pożywienie, bezpieczeństwo, a czasem (jak w przypadku Robin Hooda) sławę.

Opanowanie, precyzja, technika...
Zmierz się ze strzałą i celem!


Dwa stanowiska strzeleckie, na których strzelanie odbywa się z łuków rekreacyjnych. ¦wietna zabawa dla dzieci i dorosłych.

 

ŁUK BOJOWY:
WyobraĽ sobie że strzelasz do ruchomego celu. Celem jest rycerz w zbroii...

STRZELNICA PAINTBALL:
Strzelnica paintball przeznaczona jest dla najmłodszych miłośników strzelectwa. Strzelenie odbywa się kolorowymi kulkami do celu oddalonego o 15 metrów.

ASG:
Air Soft Gun to sport podobny do paintballa, jednak góruje nad nim m.in. realizmem używanych replik, a także inną "amunicją". Zasadę całej zabawy najłatwiej jest porównać do zasad obowiązujących w paintballu. Należy trafić przeciwnika zanim on trafi Ciebie. Przeważnie gracze działają w grupie, realizując nierzadko zadania wyznaczone w scenariuszu (podłożenie bomby, zdobycie obiektu, przetransportowanie i ochrona VIP-a itp.).

Ponieważ kulki wykorzystywane w ASG nie pozostawiają śladu po trafieniu w zabawie niezbędna jest uczciwość graczy. Gdy się poczuje lub usłyszy trafienie należy bezwzględnie zejść z pola gry. Dotyczy to również sytuacji gdy osoba strzelająca widziała oraz jest pewna trafienia i informuje o tym osobę trafioną.

Poduszkowce
SegWay
Rally Cross
Buggy & Quady
Terenowe 4x4
Poweriser
Motolotnie
Helikoptery
Kaskaderka
Paintball & ASG
Militaria
Team Building
Park linowy
Rowery atrakcjeeciwskrętne
Zorbing
Golf
Karczma i catering
Atrakcje dla dzieci
CENTRUM ADRENALINY 25 km od Janek | tel. +48 22 213 92 70, +48 22 213 92 72 | kom. +48 506 089 269, +48 501 035 045 | GPS: 51° 55` 40" N, 20° 40` 40" E | przygoda@centrumadrenaliny.pl

© Bartosz Majdański, 2010r.
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl