Home Park Dla Firm Galeria Kontakt
Vouchery
Mapa

Zdjęcia i video:

Poduszkowce

Poduszkowce

Poduszkowce

Poduszkowce

  PODUSZKOWCE

  • POLANA DLA POCZĄTKUJĄCYCH – nauka lotu
  • PODUSZKOWCOWY TOR WYŚCIGOWY – rywalizacja
  • EKSTREMALNE EMOCJE NA WODZIE – tor wodny 

Oferujemy nietuzinkowe rozwiązania. Oryginalne doznania i silne emocje towarzyszące lotom na poduszkowcach niewątpliwie do takich należą. Pojazdy pokazują pełnię swoich możliwości w bardzo różnym terenie - w tym głównie tkwi ich fenomen.

Poduszkowiec to pojazd, który trudno zakwalifikować do którejś ze znanych dotychczas kategorii. Porusza się on na poduszce powietrznej na niewielkiej wysokości nad podłożem i stanowi niejako połączenie łodzi i samolotu. Dzięki tej specyfice lot poduszkowcem dostarcza zupełnie nowych wrażeń. Główną zaletą tego pojazdu jest możliwość poruszania się po powierzchniach wszelkiego rodzaju, od wody poprzez stały ląd, także nad terenem grząskim lub bagiennym a nawet lodem. Maszyna może również pokonywać niewielkie nierówności terenu bez konieczności ich omijania. To właśnie taka wszechstronność powoduje, iż prowadzenie poduchy to przyjemność w najczystszej postaci. Organizując imprezy z wykorzystaniem poduszkowców pragniemy umożliwić Państwu osobiste zaznanie tej przyjemności.

 

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół doświadczonych instruktorów, którzy pokażą jak działa poduszkowiec, dostarczą wszelkich informacji o urządzeniach, a następnie nauczą jak je prowadzić. Każdą imprezę rozpoczyna krótkie szkolenie dla uczestników, podczas którego poznają oni podstawy techniki jazdy i zasady bezpieczeństwa a także zaczną własnoręcznie pilotować poduszkowiec. Konkurencje i stanowiska mogą być liczne w zależności od uwarunkowań terenu: zawody sprawnościowe na precyzję lotu, wyścig poduszkowców, slalom na czas, loty z dużą prędkością na terenie wodnym. Jeżeli zatem szukają Państwo nieprzeciętnej i spektakularnej rozrywki zorganizowanej na najwyższym poziomie, profesjonalnie i z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji o poduszkowcach www.poduszkowce.pl

Poduszkowce
SegWay
Rally Cross
Buggy & Quady
Terenowe 4x4
Poweriser
Motolotnie
Helikoptery
Kaskaderka
Paintball & ASG
Militaria
Team Building
Park linowy
Rowery atrakcjeeciwskrętne
Zorbing
Golf
Karczma i catering
Atrakcje dla dzieci
CENTRUM ADRENALINY 25 km od Janek | tel. +48 22 213 92 70, +48 22 213 92 72 | kom. +48 506 089 269, +48 501 035 045 | GPS: 51° 55` 40" N, 20° 40` 40" E | przygoda@centrumadrenaliny.pl

© Bartosz Majdański, 2010r.
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl