Home Park Dla Firm Galeria Kontakt
Vouchery
Mapa

Zdjęcia i video:

Team Building

Team Building

Team Building

  TEAM BUILDING

Turniej piłkarski, mały mecz z przyjaciółmi czy zabawa z dziećmi na świeżym powietrzu? Oddajemy do Twojej dyspozycji boiska do piłki nożnej, siatkówki plażowej, badmintona.

 

NARTY WIELOOSOBOWE

TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ

SCENARIUSZE INTEGRACYJNE

 Spróbuj również gry w boule - to naprawdę fajna zabawa.
Pełna infrastruktura do gier zespołowych gratis dla gości parku.

 

Pokonywanie slalomu samochodem 4x4
z zawiązanymi oczami:

Liczba uczestników jednorazowo min. 2 osoby max. 4 osoby.

Konkurencja polega na pokonaniu slalomu ustawionego z kilku bramek pod różnymi kątami z tym, że członek zespołu, który prowadzi samochód  ma zawiązane oczy, reszta zespołu przy pomocy komend w prawo, w lewo , itp. informuje kierującego jak ma jechać. Następnie samochód prowadzi kolejny członek zespołu.  

W konkurencji mogą brać udział wszyscy, nawet osoby nie posiadające prawa jazdy. (osoby nie posiadające prawa jazdy bardzo często wypadają lepiej niż doświadczeni kierowcy)

Konkurencja jest bezpieczna - samochód terenowy porusza się z prędkością nie większą niż 10 km/h. Im szybsza jazda tym mniejsze szanse na pokonanie slalomu prawidłowo. Dzięki odpowiednim ustawieniom skrzyń biegów samochodu 4x4 prowadzenie polega - w przypadku prawidłowej  jazdy i dobrych komend zespołu - wyłącznie na kręceniu kierownicą i zatrzymaniu samochodu po przejechaniu slalomu.

Poduszkowce
SegWay
Rally Cross
Buggy & Quady
Terenowe 4x4
Poweriser
Motolotnie
Helikoptery
Kaskaderka
Paintball & ASG
Militaria
Team Building
Park linowy
Rowery atrakcjeeciwskrętne
Zorbing
Golf
Karczma i catering
Atrakcje dla dzieci
CENTRUM ADRENALINY 25 km od Janek | tel. +48 22 213 92 70, +48 22 213 92 72 | kom. +48 506 089 269, +48 501 035 045 | GPS: 51° 55` 40" N, 20° 40` 40" E | przygoda@centrumadrenaliny.pl

© Bartosz Majdański, 2010r.
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl