Home Park Dla Firm Galeria Kontakt
Vouchery
Mapa

Zdjęcia i video:

Terenowe

Terenowe

Terenowe

Terenowe

Terenowe

  TERENOWE 4x4

Auta terenowe 4x4 przygotowane do jazdy w ciężkim terenie.
Przygotowaliśmy dla Państwa trzy formy sprawdzenia własnych umiejętności w jeĽdzie samochodem 4x4.

Tor -  z myślą o początkujących amatorach jazdy terenowej przygotowalismy tor, na którym można spróbować  jazdy w każdym terenie. Ostre podjazdy i zjazdy, strome trawersy oraz przeprawy błotne sprawiają, że przejazd dostarcza wielu emocji i wrażeń.

Safari - dla zaawansowanych i chcących poczuć smak przygody proponujemy safari z instruktorem. Możliwości terenowe Parku Przygody pozwalaja na przeprowadzenie safari o różnym stopniu trudności. Dla lubiących piękne krajobrazy i przyrodę przygotowaliśmy trasy turystyczne. Dla lubiących walkę w pocie czoła z samochodem utopionym w błocie, gdzie niezbędne jest użycie wyciągarki, przygotowaliśmy przeprawowe odcinki przez bagna i rzeczki. Podczas safari nasi doświadczeni instruktorzy przekazują wiedzę z zasad jazdy w ciężkim terenie.

Szkolenie - dla chcących poprawić swoją technikę jazdy,  nauczyć się pokonywać strome podjazdy, przejazdy przez piach oraz trawersy, proponujemy szkolenie z instruktorem na specjalnie przygotowanym  torze.

Poduszkowce
SegWay
Rally Cross
Buggy & Quady
Terenowe 4x4
Poweriser
Motolotnie
Helikoptery
Kaskaderka
Paintball & ASG
Militaria
Team Building
Park linowy
Rowery atrakcjeeciwskrętne
Zorbing
Golf
Karczma i catering
Atrakcje dla dzieci
CENTRUM ADRENALINY 25 km od Janek | tel. +48 22 213 92 70, +48 22 213 92 72 | kom. +48 506 089 269, +48 501 035 045 | GPS: 51° 55` 40" N, 20° 40` 40" E | przygoda@centrumadrenaliny.pl

© Bartosz Majdański, 2010r.
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl